Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Marta

kosmetolog/manager

licencjonowany kosmetolog z wieloletnim stażem, wizażysta, manager SPA. 

Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i edukacji Anieli Goc w Poznaniu 

oraz Akademię Makijażu w Warszawie, gdzie obroniła tytuł makijażysty-wizażysty 

u słynnego polskiego makijażysty gwiazd - Sergiusza Osmańskiego. Fascynuje się kosmetologią 

twarzy, dbaniem o skórę domową pielęgnacją oraz śledzi światowe trendy w makijażu i modzie.

Dodatkową pasją jest design i aranżacja wnętrz.

 

Roksana

kosmetolog

ukończyła studia licencjackie na kierunku Kosmetologia oraz liczne kursy doszkalające w zawodzie. Ekspert od wizerunku brwi, zafascynowana sztuką makijażu. Ukończyła m.in. kurs makijażu u Magdaleny Pieczonki. Prowadzi osobisty blog z zakresu make up i fashion. Przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta osoba o spokojnym, cichym głosie, który już po rozmowie telefonicznej zaprasza do skorzystania z zabiegów relaksacyjnych.

Ola

z wykształcenia ... Biolog! Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia. Doskonale zna największy organ ciała człowieka, czyli skórę, dzięki czemu potrafi idealnie dobrać zabiegi pielęgnacyjne indywidualnie. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje zabiegi relaksacyjne na ciało. Kocha muzykę, makijaż i modę. Śledzi trendy lifestylowe. Jednym zdaniem : w małym ciele - wielki duch!

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie